Accessoirewinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

XL Wiseguy Suspenders - The Doctor

ID: BRT-XL-330
79.9 €79,90 op voorraad

Deze Wiseguy bretel behoort tot de extra lange bretels collectie. Met zijn 140 cm lengte is hij de perfecte keuze voor mannen met een lengte vanaf 190 cm of mannen met een groot postuur.

Of je nu echt een dokter bent of een bretel liefhebber, deze trendy bruine bretels zorgen voor de juiste look!

De brede elastische banden sluiten doormiddel van 3 klassieke clips die eenvoudig aan elke broek bevestigd kunnen worden. Voor wie graag kiest voor meer comfort wordt bij deze bretel een losse “lobster hook“ geleverd. Je kunt de achterste clip eenvoudig vervangen voor deze originele haak.

Voor de echte bretels –liefhebber is er een bijpassend setje leren lussen en (jeans) knopen verkrijgbaar. Voor de meest authentieke uitstraling.

No. E123

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 140 cm
  • Breedte 3.5 cm
  • Kleur Beige


Prima kwaliteit. Snelle levering. Top!
Bracke christine

Correcte levering, ook perfecte nalevering wanneer bleek dat mogelijk een klein artikel verloren was gegaan bij de eerste levering.
Ramaekers Carlo
Ik heb enkele dagen gewacht alvorens te reageren. Niet lang genoeg om al een mening te hebben over de duurzaamheid van mijn nieuwe bretellen, maar lang genoeg om goede punten te geven voor het comfort en de uitstekende prijs kwaliteitverhouding.
Luc Vanheeswijck
Ik heb enkele dagen gewacht alvorens te reageren. Niet lang genoeg om al een mening te hebben over de duurzaamheid van mijn nieuwe bretellen, maar lang genoeg om goede punten te geven voor het comfort en de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Luc Vanheeswijck
Prima levering.
Gina pycke
Heel tevreden. De beschrijving en de foto komen helemaal overeen met het geleverde product; De kwaliteit is ook prima.
David Janssens

Betaal veilig online

×