Accessoirewinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Stropdas Paars - Zijde

ID: STD-E-007
20.95 €20,95 op voorraad

Deze moderne business stropdas is uitgevoerd in een mooie kwaliteit zachte zijde en ligt comfortabel en soepel in de hand. De das bezit een volle, rijke uitstraling dankzij de subtiel geweven ribstructuur. De solide voering geeft stevigheid aan de stropdas en zorgt voor een knoop die de hele dag lang perfect blijft zitten. Paars laat zich zowel zakelijk combineren bij een antracietgrijs of donkerblauw pak als casual op een stoere chino met kraakhelder wit overhemd. Deze herenstropdas is een perfect keuze voor dagelijks gebruik. Past uitstekend in elke mannengarderobe, bestel dit musthave exemplaar vandaag nog online ! Tip: Kies voor een bijpassend paar manchetknopen en pochet om je outfit compleet te maken.

  • Kleur Paars
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk E.L.Cravatte
  • Breedte 7.5 cm
  • Lengte 150 cm


Beautiful silk pocket handkerchief.
Suzanne BuitelAr
Kocht hier ski- of \"luchthaven\"-bretellen, volledig in kunststof. Eerste paar draag ik al 5 jaar bijna elke dag. Nu pas komt er een beetje sleet op. Veranderde in heel positieve zin mijn ervaring aan de luchthavencontroles.
André De Meyer
vlotte en nette levering. prijs / kwaliteit prima!
Barbara Willems
Erg goede werkbretellen ! Stevig en blijven dus goed zitten ! Vlotte en correcte levering
Michel De Maeyer
De bretellen zijn exact wat ik wenste. Mooi, comfortabel en sterk.
Zeer snelle levering!
Willy Tyssen
Heel correct. Veel keuze, goede kwaliteit, een aanrader voor wie iets leuks, anders wil. Vlotte afhandeling, een aanrader.
cruypelinck leona

Betaal veilig online

×